Skip to content

Apie mus

TARPTAUTINIAI PERVEŽIMAI:

Įmonė  "REDEKA" UAB, didžiuojasi teikdama greitus, saugius ir efektyvius krovinių pervežimus Europoje ir Skandinavijoje. Mūsų profesionalūs vairuotojai ir moderni transporto įranga užtikrina aukštą paslaugų kokybę, o tai leidžia mums išsiskirti tarptautinėje transporto rinkoje.

VIETINIAI PERVEŽIMAI:

REDEKA, UAB, teikia greitas ir efektyvias vietines transporto paslaugas, atsižvelgdama į klientų unikalius poreikius. Suprantame, kad greiti ir sklandus pervežimai yra esminis veiksnys, todėl nuolat tobuliname savo paslaugas.

SERVISAS:

Periodinė sunkvežimiu apžiūra, gedimų šalinimas ar remontas po autoįvykių. Kompiuterinė diagnostika, kondicionierių pildymas, ratų montavimas. 

Kontaktai:

TRANSPORTO LOGISTIKOS ĮMONĖ REDEKA, UAB:

"REDEKA", UAB, esame tarptautinio kelių transporto paslaugų teikėja, įkurta 2002 m. Nuo savo įkūrimo specializuojamės tiek tarptautiniuose, tiek vietiniuose pervežimuose visoje Europoje, siekdami užtikrinti efektyvų ir patikimą krovinių judėjimą. Mūsų įmonė siūlo platų paslaugų spektrą, leisdama klientams pasirinkti išsamius logistikos sprendimus.

ESAME PROFESIONALŲ KOMANDA DAUGIAU NEI 23 METUS TEIKIANTI PERVEŽIMŲ PASLAUGAS

Mūsų tikslas - tapti jūsų patikimu partneriu tarptautiniuose ir vietiniuose pervežimuose, užtikrinant sklandų ir saugų krovinių judėjimą bei suteikiant aukštos kokybės techninę priežiūrą ir remonto paslaugas. Siekiame savo gebėjimais padėti jums išlikti konkurencingais rinkoje.