Apie mus

UAB „REDEKA“ – tarptautinių kelių transporto paslaugas teikianti bendrovė, savo veiklą pradėjo 2002m. pradžioje. Vykdome tarptautinius ir vietinius pervežimus visoje Europoje, siūlydami pasinaudoti plataus spektro paslaugomis.

  • Pagrindinės maršrutų šalys: Suomija, Švedija, Olandija, Italija, Lenkija, Čekija, Slovakija, Lietuva, Latvija, Estija - vykdome tarptautinius gabenimus tarp skirtingų šalių ir vietinius Europos šalių viduje.
  • Mūsų misija- Įgyti klientų pasitikėjimą ir pasitenkinimą teikiamomis paslaugomis, krovinį pristatyti saugiai ir laiku.
  • Mūsų tikslas- teikti aukščiausio lygio paslaugas savo klientams. Viršyti mūsų kliento lūkesčius glaudžiai bendradarbiaujant sprendžiant problemas ir iškilusius sunkumus. Nuolat taikyti tobulėjimo principus, susipažinti ir tobulinti įvairius darbo metodus, sustiprinti įnovacinį požiūrį. 

REDEKA – Jūsų patikimas partneris. Su mumis jūs gausite profesionalumą, įsipareigojimą, saugų pristatymą, kokybę ir patikimumą. Su Redeka, pasaulis yra arčiau nei jūs manote.