Skip to content

Redeka.lt - Transporto sprendimai Jūsų verslui

EUROPOS KELIAIS Į PASAULĮ: MŪSŲ TRANSPORTO SPRENDIMAI JŪSŲ VERSLUI

KROVINIŲ PERVEŽIMAS EUROPOJE IR SKANDINAVIJOJE: GREITAI. PATIKIMAI. EFEKTYVIAI.

TARPTAUTINIAI PERVEŽIMAI:

Vykdome greitus, saugius ir efektyvius krovinių pervežimus per Europoje ir Skandinavijoje. Mūsų profesionalūs vairuotojai ir moderni transporto įranga užtikrina aukštą paslaugų kokybę.

VIETINIAI PERVEŽIMAI:

Teikiame patogias ir efektyviai vietines transporto paslaugas, atsižvelgdami į klientų unikalias poreikius.Mes suvokiame svarbą greito ir sklandaus pervežimo vietiniais keliais.

SERVISAS:

Mūsų techninės priežiūros ir remonto patalpos, suteikiamos automobilių kiekvienoje vietoje atlikti diagnostiką ir remontą keliems sąstatams, įskaitant vilkikus kartu su puspriekabėmis.

Tel. +370 612 88973 El. paštas: Servisas@redeka.lt

TRANSPORTO LOGISTIKOS ĮMONĖ

REDEKA, UAB

Esame tarptautinio kelių transporto paslaugas teikianti įmonė, įkurta 2002 m.pradžioje.Nuo savo pradžios mes specializuojamės tiek tarptautiniuose, tiek vietiniuose pervežimuose visame Europoje, siekdami užtikrinti efektyvų ir patikimą krovinių judėjimą.Mūsų įmonė siūlo plačią paslaugų paletę, kad klientai galėtų pasinaudoti visapusiškomis logistikos sprendimais.

EUROPOS KROVINIŲ TILTAS: MŪSŲ GEBĖJIMAI, JŪSŲ PRANAŠUMAS.

Siekiame tapti jūsų patikimu partneriu tarptautiniuose pervežimuose Europoje, užtikrinant sklandų ir saugų krovinių judėjimą, bei suteikiant aukštos kokybės techninę priežiūrą ir remonto paslaugas.

Per pastaruosius metus įmonė nuolat įrodo savo įsipareigojimą teikti aukščiausios kokybės transporto paslaugas. Jų flotilė puikiai prižiūrima, o vairuotojai - patyrę ir draugiški. Kiekvienas mūsų krovinių pervežimas buvo vykdomas laiku ir saugiai, o tai mums suteikia didelį pasitikėjimą šia įmone.

Esame patenkinti Transporto pervežimo įmonės profesionalumu ir paslaugumu. Jau daugelį metų bendradarbiaujame su jais ir niekada nebuvo jokių problemų. Puikūs tarptautinio transporto pasiūlymai, konkurencingos kainos ir nuolatinis klientų aptarnavimas. Tikrai verta rekomenduoti!